Christmas quiz

Język angielski słownictwo klasy 4-6

insta.ling.pl
skuteczna nauka słówek

W aplikacji Insta.Ling bierze aktywny udzia┼é klasa 6 A. Ju┼╝ drug┬▒ edycje sz├│stoklasi┬Âci ucz┬▒ si─Ö s┼é├│wek z j─Özyka angielskiego za pomoc┬▒ tej aplikacji. Insta.Ling pozwala uczniom systematycznie i bez zb─Ödnego wysi┼éku zdobywa─ç now┬▒ wiedz─Ö. Zamiast wielogodzinnych uczenia si─Ö s┼é├│wek przed sprawdzianem, uczniowie motywowani s┬▒ do systematycznej codziennej kilkuminutowej sesj─Ö powtarzania materia┼éu.

Nauka realizowana jest poprzez quiz, w kt├│rym ucze┼ä dopasowuje s┼é├│wka b┬▒d─Ż frazy do zdania wy┬Âwietlonego na ekranie. Aplikacja uwzgl─Ödnia wi─Öcej ni┼╝ jedn┬▒ prawid┼éow┬▒ odpowied─Ż, pozwalaj┬▒c na stosowanie synonim├│w. W przypadku b┼é─Ödu wy┬Âwietlana jest poprawna odpowied─Ż. Aplikacja pozwala r├│wnie┼╝ na ods┼éuchanie wymowy ka┼╝dego s┼éowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora.

Taka forma nauki pozwoli┼éa uczniom powt├│rzy─ç i utrwali─ç s┼éownictwo do Sprawdzianu w klasie VI oraz na bie┼╝┬▒co przyswaja─ç nowe s┼éownictwo. Takie podej┬Âcie zapewnia maksimum efektu przy minimalnym nak┼éadzie czasu i pracy, a dzi─Öki formie quizu nauka staje si─Ö przyjemno┬Âci┬▒.

Dodatkowo uczniowie wszystkich klas korzystali również z portalu angielski.edu.pl oraz nauczyli się korzystać ze słownika internetowego ling.pl.

Z ANGIELSKIM PRZEZ WIELK╦ç BRYTANI─ś

ANGIELSKIE ZAGADKI